Lpk Logo Lt

Išrinkti nauji Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentai ir suformuota valdyba

2020 08 25

Antradienį didžiausia šalies verslo bendruomenę vienijanti organizacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), prezidiumo posėdyje ketverių metų kadencijai išrinko LPK viceprezidentus ir patvirtino naują organizacijos valdybą. Taip pat patvirtinti LPK veiklos komitetai ir jiems vadovausiantys pirmininkai.

Birželio mėnesį naujuoju LPK prezidentu tapusio Vidmanto Janulevičiaus siūlymu prezidiumas patvirtino 11 viceprezidentų. Naujaisiais organizacijos viceprezidentais tapo: Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos prezidentas Mantas Gudas, Lietuvos biotechnologų asociacijos prezidentas Tomas Andrejauskas, advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas ir Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas Martynas Nagevičius. Savo pradėtus darbus ir toliau tęs:  Romas Austinskas, LINAVA prezidentas, Dalius Gedvilas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas, Ramūnas Miliauskas, Achemos generalinis direktorius, Alvydas Stulpinas, Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas, Evalda Šiškauskienė, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė, Arūnas Laurinaitis, Verslo Tarybos pirmininkas ir  Gintautas Kvietkauskas, LINPRA prezidiumo narys.

Suformavome stiprią ir aktyvią komandą. Visi viceprezidentai yra gerai žinomi, savo sritį išmanantys žmonės. Lietuvai vienas iš labai svarbių tikslų šalies ekonomikos atstatymui pokriziniu laikotarpiu turėtų būti siekis išsaugoti ir sustiprinti įmonių tarptautinį konkurencingumą. Tikiu, kad veikdami kartu ir pasitelkę mūsų visų turimą patirtį ir kompetencijas siūlysime savo sprendimus valdžios institucijoms ir sprendimų priėmėjams. Tai yra puiki galimybė mums visiems kartu sutelkti savo jėgas, ieškant kelių užtikrinančių, kad ekonominė politika taptų valstybės politikos ašimi “, – sako LPK prezidentas.

Kiekvienas iš viceprezidentų yra atsakingas ir už tam tikrą veiklos komitetą. Šiai kadencijai prezidentas pasiūlė suformuoti 11 komitetų. Šiuo metu LPK pradės veikti:

Darbo ir socialinės politikos bei žmogiškųjų išteklių komitetas – pirmininkas Dalius Gedvilas, Transporto, infrastruktūros ir logistikos komitetas – pirmininkas Romas Austinskas, Tarptautinės politikos ir ES reikalų komitetas – pirmininkas Arūnas Laurinaitis, Energetikos ir klimato kaitos komitetas– pirmininkas Martynas Nagevičius, Aplinkosaugos ir žiedinės ekonomikos komitetas – pirmininkas Ramūnas Miliauskas, Korporatyvinių reikalų ir teisės komitetas – pirmininkas Rolandas Valiūnas, Regioninės politikos komitetas – pirmininkas Alvydas Stulpinas, Švietimo politikos komitetas – pirmininkas Gintautas Kvietkauskas, Inovacijų, mokslinių tyrimų ir technologijų komitetas– pirmininkas Tomas Andrejauskas, Ekonomikos ir verslo aplinkos komitetas – pirmininkas Mantas Gudas.

„Koronaviruso ir „Brexit“ pasekmės, ekonomikos lėtėjimas, prekybos karai ir ES formuojama nauja darbotvarkė – Lietuvą šie pokyčiai taip pat neišvengiamai palies. Pastarųjų metų spartų ekonomikos augimą Lietuvoje sustabdė COVID-19 pandemijos neigiamas poveikis, kurį dar ilgai jaus ne tik daugelis pramonės ir verslo įmonių, bet ir visa ekonomika.  Mūsų laukia daug iššūkių, sprendžiant strateginius aplinkosaugos ir klimato kaitos klausimus,spartinant įmonių technologinį atsinaujinimą ir  inovacijų diegimą. Komitetus formavome, atsižvelgdami į visus šiuos laukiančius iššūkius. Tikimės, kad aktyvus narių veikimas komitetuose ir formuojamos bendros pozicijos prisidės prie efektyvių sprendimų paieškos“, – teigia V. Janulevičius.

Su viceprezidentų ir valdybos narių gyvenimo aprašymais galite susipažinti čia.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707
Archyvas, lpk, Pranešimai žiniasklaidai, Prezidiumas, Valdyba, Viceprezidentai, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[2304],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, lpk, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Prezidiumas, Valdyba, Viceprezidentai, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: