Lpk Logo Lt

Išrinktas naujas Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos prezidentas

2024 04 30

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) narė Panevėžio karšto pramonininkų asociacija (PKPA), kuri Panevėžio krašte veikia jau 25 metus ir vienija šio krašto pramonės ir paslaugų įmones bei mokslo institucijas, turi naują prezidentą. Balandžio 30 d. vykusiame visuotiniame narių susirinkime PKPA  prezidentu ateinančiai 4 metų kadencijai išrinktas Gintaras  Petrauskas. Jis  šiose pareigose pakeitė  Mantą Gudą, kuris nuo 2016 m. asociacijai vadovavo 2 kadencijas.

PKPA narius pasveikino Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, kuris padėkojo Mantui Gudui už energiją ir rezultatyvų darbą prezidento pareigose.

Unknown 2

„Jūsų profesionalumo dėka asociacija ir Panevėžio miesto savivaldybė drauge nuveikė didelių, miestui svarbių darbų. Dėkoju Jums ir linkiu naujajam prezidentui perimti gerbiamo Manto iniciatyvas bei imtis naujų. Visos jos, kuriančios vertę Panevėžiui ir panevėžiečiams visada laukiamos, palaikomos ir toliau drauge bus sėkmingai įgyvendinamos”, – sakė Panevėžio miesto meras.

„Dėkojame Mantui Gudui  už jo ilgametį darbą,  atsidavimą, skirtą laiką ir jėgas. Jo vadovavimo metu mūsų asociacija ženkliai išaugo, tapo  stipria ir atsakinga verslo bendruomene. Ir toliau dirbsime tiek visuomenės, tiek narių labui. Turime galvoti ne tik apie savo įmonių pasiekimus, bet ir apie viso regiono ateitį bei miesto bendruomenės telkimą ir stiprinimą. Didelį dėmesį iki šiol asociacija skyrė švietimo klausimams. Ateityje taip pat stiprinsime verslo ir vietinių švietimo įstaigų bendradarbiavimą, nes visi puikiai suprantame, kad tai vienintelis kelias pasiekti pokytį ir pritraukti daugiau jaunimo mokytis ir dirbti Panevėžyje”, – sakė PKPA prezidentas Gintaras Petrauskas.

Naujasis PKPA prezidentas pabrėžė, kad dabar asociacija išskirtinį dėmesį skirs ne tik verslo aplinkos sąlygų gerinimui ir įmonių konkurencingumo stiprinimui, bet ir tokiems aktualiems klausimams, kaip jaunimo išlaikymas regione, darbo jėgos klausimų sprendimas ir įmonių plėtra bei technologinis atsinaujinimas. Pasak jo, šiuo metu aktualiausia – transformacija, skaitmeninimas ir žmonių perkvalifikavimas – tai dabar atliepia pamatinius verslo ateities poreikius ir užtikrina įmonių konkurencingumą. Tvarumo ir darnumo kryptis tampa viena iš prioritetinių sričių pramonėje.

„Transformacija ir pokyčiai gali vykti tik veikiant kartu verslui, valdžios institucijoms, savivaldai ir švietimo įstaigoms“, – kalbėjo naujasis PKPA prezidentas.

Sėkmingo dialogo ir bendradarbiavimo asociacijai ir naujajam jos prezidentui linkėjo l. e. p. LPK generalinis direktorius Tomas Garuolis.

Taip pat visuotiniame PKPA suvažiavime LPK ekonomistė Eglė Stonkutė apžvelgė, ką reiktų daryti, norint išvengti Lietuvos regionų pakliuvimo į vystymosi spąstus.

Unknown 4

INFORMACIJA

AB Panevėžio stiklas generalinis direktorius Gintaras Petrauskas (56 m.) įmonei vadovauja nuo 2018 m. Nuo 2016 m. yra Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos valdybos narys. 2015 – 2018 metais ėjo Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Per profesinę karjerą užėmė vadovaujamas pareigas  Lietuvos taupomajame banke, Nord/LB Lietuva ir DnB bankuose.

——

Panevėžio pramonininkų asociacija savo veiklą pradėjo 1999 m., aktyviai atstovaudama Panevėžio miesto pramonininkams savivaldoje ir Lietuvos valstybės institucijose. Pirmuoju prezidentu tapo AB „Ekranas“ generalinis direktorius Eimutis Žvybas. 2014 m. asociacijos veikla buvo atnaujinta, išplėstas atstovaujamų narių ratas ir veiklos horizontas. Buvo patvirtintas naujas pavadinimas – Panevėžio krašto pramonininkų asociacija (PKPA). Prezidentu išrinktas UAB „Panoden“ generalinis direktorius Aleksas Varna. PKPA yra aktyvi Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) narė –  PKPA prezidentas Mantas Gudas nuo 2020 m. buvo LPK viceprezidentu ir vadovavo LPK Ekonomikos ir verslo aplinkos komitetui.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

LPK atstovai susitiko su Kazachstano ambasadoriumi

2022 06 23
Xsdsdxsdsdsdsdsggggg

LPK Prezidiumo posėdyje pristatytos naujos pagalbos priem...

2022 06 22
Screenshot 2022 06 22 At 11.16.56
LPK narių naujienos, Panevėžys, PKPA"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[4790],"category_name":"Naujienos","tag":"LPK nari\u0173 naujienos, Panev\u0117\u017eys, PKPA","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="97">

Įrašykite paieškos frazę: