Lpk Logo Lt

Europos verslo bendruomenė pristatė Europos Sąjungos viziją 2030 metams

2018 12 11

Antradienį Europos verslo bendruomenė pristatė Europos Sąjungos (ES) viziją 2030 metams (angl. Ambition for the European Union in 2030), kurioje išdėstė, ką reikia padaryti, kad būtų sukurtos tinkamos sąlygos didinti konkurencingumą ir įtvirtinti verslo vaidmenį visuomenėje.

Europos pramonės ir darbdavių organizacijas vienijančios verslo organizacijos „BusinessEurope”, kurios narė yra Lietuvos pramonininkų konfederacija, prezidentas Pierre Gattaz sakė:

„Vertinant Europos rinkimų kontekste, verslo bendruomenė prisiima atsakomybę kalbėti ir paaiškinti, kodėl ES yra tokia svarbi žmonių ateičiai bei pasakyti, ką reikia padaryti, norint užtikrinti, kad viskas vyktų teisinga kryptimi.

Įmonės yra Europos ekonomikos stabilumo ir žmonių klestėjimo pagrindas. Verslininkai investuoja, kuria darbo vietas ir skatina ekonomikos augimą. Privatus sektorius sudaro 80 proc. visų ES darbo vietų; 2016 m. ES įmonės investavo beveik 200 mlrd. eurų mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros srityje; 2015 m. bendrovės profesiniam mokymui ES išleido daugiau nei 50 mlrd. eurų.

Verslas yra įsipareigojęs transformuoti ekonominius, socialinius, technologinius ir aplinkosaugos iššūkius, su kuriais susiduriame, į galimybes ir jis siekia apsaugoti mūsų europietišką gyvenimo būdą. Kviečiu drauge kurti ES, kuria didžiuotumės. „ES vizijos 2030 metams“ tikslas yra sukurti ES, kurioje būtų užtikrintos galimybės visiems.“

Susipažinti su ES vizija 2030 metams galite čia.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

„BusinessEurope“ tyrimas rodo būtinybę skubiai reformuoti...

2024 02 13
Nick Abrams Ftkfx3xzicc Unsplash

Verslo nerimas dėl Europos vidaus rinkos integracijos: „p...

2024 01 18
European Union Business Concept, Financial Charts And Graphs
Archyvas, BusinessEurope, ES, lpk, Pranešimai žiniasklaidai, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[2817],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, BusinessEurope, ES, lpk, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="502">

Įrašykite paieškos frazę: