Lpk Logo Lt

Europos verslas kreipiasi į EVT: ES reikalingas aiškus ir ambicingas bendras ekonomikos atkūrimo planas

2020 04 17

Prieš ateinančią savaitę vyksiančią Europos Vadovų Tarybos video konferenciją, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Robertas Dargis kreipėsi į Prezidentą Gitaną Nausėdą dėl ES ekonomikos atkūrimo plano.

Kreipimosi laiške pažymima, kad šią savaitę Prezidento G. Nausėdos inicijuotoje diskusijoje su asocijuoto verslo organizacijų vadovais buvo aptartos priemonės, švelninančios koronaviruso ligos (COVID-19) pasekmes ekonomikai bei būtinus žingsnius, siekiant užtikrinti Lietuvos verslo konkurencingumą. Tačiau be nacionalinio lygio priemonių yra reikalingas aiškus, ambicingas, didelės apimties bendras ES ekonomikos atkūrimo planas, kuris turėtų tapti atspirties tašku šalims narėms.

„Labai svarbu, kad valstybėms narėms būtų suteikta reikiama parama ir prieiga prie finansavimo, reikalingo atkūrimo planams įgyvendinti”, – laiške Prezidentui pažymi R. Dargis.

Kartu su laišku Prezidentui persiųstas europinės verslo organizacijos „BusinessEurope”, kurios narė yra LPK, kreipimasis į Europos Vadovų Tarybą ir jos pirmininką Charles Michel. Jame Europos Vadovų Tarybos nariai raginami elgtis solidariai ir atsakingai, parodant lyderystę ir susitariant dėl ambicingų, subalansuotų ir  suderintų sprendimų, siekiant kuo spartesnio išėjimo iš krizės bei pokrizinio laikotarpio.

„BusinessEurope” kreipimasis

 

Susijusios naujienos

E. Stonkutė. Kokiomis ekonomikos sąlygomis dirbs ateinant...

2024 07 11
Eglė Stonkutė

„BusinessEurope“ tyrimas: be skubių veiksmų Europos energ...

2024 07 05
Reboot Europe

LPK prezidentas pasveikino antrajai „BusinessEurope“ prez...

2024 07 01
Mef Fp
Archyvas, BusinessEurope, ekonomika, ES, Europos Komisija, koronavirusas, Pranešimai žiniasklaidai, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[2397],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, BusinessEurope, ekonomika, ES, Europos Komisija, koronavirusas, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="509">

Įrašykite paieškos frazę: