Lpk Logo Lt

ESBO Berlyne rengia verslo konferenciją „Jungtys prekybai ir investicijoms“

2016 03 21

Bendradarbiavimas ir ekonominiai mainai tarp sienų padeda sukurti ir išsaugoti taiką, stabilumą ir klestėjimą. Verslas savo ruožtu gali klestėti tik taikioje ir saugioje aplinkoje, o krizės metu ypač svarbu išsaugoti ir atnaujinti pasitikėjimą, kuris yra visko pagrindas. Verslo verslui (B2B) ir žmonių tarpusavio ryšiai prisideda prie bendradarbiavimo tarp valstybių. 

Gegužės 18-19 d. Berlyne šiuo metu Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijai (ESBO) pirmininkaujanti Vokietija organizuoja konferenciją Jungtys prekybai ir investicijoms, kuri yra skirta verslo bendruomenei.

 

Aukšto lygio verslo konferencija suburs įvairių įmonių ir viešųjų įstaigų atstovus iš 57-ių ESBO veikloje dalyvaujančių valstybių, taip pat iš 11-os ESBO valstybių partnerių. Dalyviai turės galimybę aptarti ekonomikos ryšių ESBO regione klausimus, užmegzti ir sustiprinti tarptautinius kontaktus bei teikti pasiūlymus dėl ESBO institucijų politinio darbo.

Bus aiškinamasi, kaip palengvinti prekybą, pritraukti investicijas, sustiprinti tarpvalstybinius tinklus ir sąveiką tarp jų visame ESBO regione. Taip pat bus aptartos naujos regioninės iniciatyvos, susijusios su Vidurine Azija, Kaukazu ir istoriniu Šilko keliu.

ESBO yra daugiašalis forumas, kuriame kartu dirba privataus sektoriaus atstovai ir politikos formuotojai iš visų dalyvaujančių valstybių.

Daugiau informacijos:
Agnija Tumkevič
Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos
Ekonominio saugumo politikos departamento
Strateginių sektorių politikos skyrius
Tel. 8 706 5 2616
El. p. agnija.tumkevic@urm.lt

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

E. Stonkutė: Kaip konfliktas Raudonojoje jūroje gali pave...

2024 01 05
Egle Stonkute 2 Scaled 1

Stiprinami Lietuvos ir Uzbekistano verslo ryšiai

2023 12 15
Img 6950
Archyvas, ESBO, LPK narių naujienos, Prekyba, Renginių anonsai, Tarptautiniai santykiai, Visos naujienos, Vokietija"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[3805],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, ESBO, LPK nari\u0173 naujienos, Prekyba, Rengini\u0173 anonsai, Tarptautiniai santykiai, Visos naujienos, Vokietija","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: