Lpk logo

Dr. Virginijus Radziukynas: labai svarbu plėsti paramą gamintis elektros energiją patiems

2025 02 24

LPK žiniasklaidoje

LNK Žinių reportaže apie tai, kad šalčiams nesitraukiant elektros kainos biržoje vasarį mušė šios žiemos rekordus, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) viceprezidentas dr. Virginijus Radziukynas pažymėjo būtinybę skatinti investicijas į saulės ir vėjo elektros energijos kaupiklius, plėsti paramą gamintis elektrą patiems.

„Labai svarbu, kad iš valstybės pusės būtų skatinamas šių technologijų diegimas, siekiant užsitikrinti pastovesnę generaciją ir išvengti kainų svyravimų“, – sakė LPK viceprezidentas.

LNK Žinių reportažas

Susijusios naujienos

V. Janulevičius. Artėja krizė, kokios seniai nematėme

2026 04 23
Roland larsson k9e4KXs6AGQ unsplash

E. Bajarūnas. ES energetikos politika – Europa jungia tin...

2026 01 06
Sven mieke VUuf8BuvpmM unsplash

Naujas žingsnis į klimatui atsparią ekonomiką – ką turi ž...

2025 08 07
Rodion kutsaiev pem slmjt w unsplash
elektra, elektros energija, elektros kainos, energetika, LNK, LNK žinios"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[5740],"category_name":"Naujienos","tag":"elektra, elektros energija, elektros kainos, energetika, LNK, LNK \u017einios","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="21">

Įrašykite paieškos frazę: