Lpk Logo Lt

Diskusija su kandidatais į Europos Parlamento narius

Konferencija
2024 05 07 14:00 | Europos Parlamento biuras Vilniuje (Gedimino pr. 16).

Gegužės 7 d., 14.00 val., kviečiame į Lietuvos pramonininkų konfederacijos, kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, organizuojamą diskusiją su kandidatais į Europos Parlamento narius (su kandidatuojančių į Europos Parlamentą politinių partijų sąrašų lyderiais).

Diskusijoje numatoma aptarti rinkimuose į EP dalyvaujančių politinių partijų programas bei planuojamą kandidatų veiklą naujos sudėties Europos Parlamente, jų bendradarbiavimą su socialinių partnerių atstovais bei visuomeninėmis interesų grupėmis.

Susitikime su kandidatais į EP bus aptariami pramonės ir verslo siekiai bei lūkesčiai, susiję su naujai išrinktu Europos Parlamentu bei Lietuvos atstovų veikla jame.

Diskusijoje dalyvaus: Vilija Blinkevičiūtė (Lietuvos socialdemokratų partija), Eugenijus Gentvilas (Liberalų sąjūdis), Andrius Kubilius (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai),  Virginijus Sinkevičius (Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“), Aurelijus Veryga (Valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Remigijus Šimašius (Laisvės partija).

Diskusiją moderuos Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Diskusija vyks Europos Parlamento biure Vilniuje (Gedimino pr. 16).

Būtina registracija: https://forms.office.com/e/6PfpQyqGBa

 

 

Įrašykite paieškos frazę: