Lpk Logo Lt

Dešimtąjį kartą apdovanotos socialiai atsakingos įmonės

2017 11 24

Pažangiausios Lietuvos įmonės, 2016 m. nuveikusios daugiausiai įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje, iškilmingai pagerbtos jau dešimtąjį, jubiliejinį kartą. Socialinės įmonių atsakomybės esmė – kai darbuotojų, aplinkos, bendruomenės labui viršijama tai, ką įpareigoja vykdyti teisės aktai.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos gausi bendruomenė didžiuojasi ir sveikina kolegas, socialiai atsakingas įmones, už jų demonstruojamą lyderystę stiprinant bendruomenes, tausojant aplinką, kuriant darbuotojams palankią ir ugdančią aplinką.

Socialiai atsakinga įmone paskelbta AB „Swedbank“ už vykdomą politiką ir sprendimus, kurie svarbūs kiekvienam žmogui, bendruomenėms ir visuomenei. AB „Swedbank” tapo ir „Metų bendruomeniškiausia įmone 2016” tarptautinių įmonių kategorijoje, taip pat laimėtoju išrinktas ir papildomoje nominacijoje „Už pasiekimus vyrų ir moterų lygybės srityje 2016 metais“. Sveikiname AB „Swedbank” kolegas.

„Metų darboviete 2016” skelbiamaKlaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“ už komandinio darbo stiprinimą, pripažįstant ir įtraukiant darbuotojų idėjas į valdymo sprendimus, o didelių įmonių kategorijoje – UAB „Baldai Jums“ už sprendimus, kuriais tinkamai įvertinama darbuotojų sukuriama pridėtinė vertė ne tik verslui. UAB „Baldai jums” tapo nugalėtoja ir papildomoje nominacijoje „Už pasiekimus neįgaliųjų integracijos srityje 2016„.

„Metų bendruomeniškiausia įmone 2016” tapo labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje tapo UAB „SGD” už bendruomenės tradicijų, kultūrinio paveldo išsaugojimo ir kultūrinių renginių rėmimą.

„Metų aplinkosaugos įmonė 2016” paskelbta didelių įmonių kategorijoje AB „Amber Grid” už sprendimus ieškoti ir vertinti technologines inovacijas, siekiant techninio, ekonominio, finansinio, aplinkosauginio efektyvumo.

Pagrindinį Socialinės įmonės apdovanojimą įteikusi LR Vyriausybės kanclerė Milda Dargužaitė, teigė, jog socialiai atsakingi verslai yra mūsų šalies ateitis ir gali padaryti didžiulę įtaką mūsų visuomenės raidai. „Pavyzdžiai, kuriuos šiandien išgirdome, yra tikrai nuostabūs pavyzdžiai. Labai norėtųsi, kad socialiai atsakingos įmonės Lietuvoje būtų norma, o ne išimtis. Manau, laimėtojai yra visi, kas dalyvavo, nes jūs suprantate, kaip tai yra svarbu,“ – sakė ji.

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo renginio dalyvius pasveikinusi socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Eglė Radišauskienė pastebėjo, kad vienas iš šio konkurso tikslų yra kuo plačiau, kuo daugiau kalbėti apie įmonių socialinę atsakomybę, skleidžiant gerąją patirtį ir skatinant visas įmones siekti socialinės atsakomybės principų. „Įmonėse, kuriose socialinė atsakomybė yra verslo organizacinės kultūros dalis, būti socialiai atsakingu verslu nėra įvaizdžio ar mados dalykas. Džiugu, kad į Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimą teikė paraiškas įmonės iš visos Lietuvos, ir mažos, ir didelės, skyrė laiko užpildyti paraiškas, surinkti ir parodyti geruosius pavyzdžius.“

Visi apdovanojimai ir apie ceremoniją plačiau čia

 

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707
Archyvas, LPK narių naujienos, Pranešimai žiniasklaidai, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[3199],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, LPK nari\u0173 naujienos, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: