Lpk Logo Lt

„BusinessEurope“ vykdomojo komiteto posėdyje – dėmesys JAV ir ES santykiams

2019 10 25

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) vykdomasis direktorius Ričardas Sirtatavičius ir LPK atstovas „BusinessEurope“ Tomas Vasilevskis spalio 22 d dalyvavo „BusinessEurope“ vykdomojo komiteto EXCO posėdyje, Briuselyje. Daugiau kaip 30 šalių verslo organizacijų vadovai diskutavo apie Europos Sąjungos ekonominę situaciją, „BusinessEurope“ prioritetus naujos kadencijos Europos Komisijai, susitiko su  JAV misijos ES vadovo pavaduotoju, ambasadoriumi Mark Libby.

Pasak ambasaroriaus M. Libby, ES ir JAV yra labiausiai integruotos pasaulio ekonomikos, kurios glaudžiai bendradarbiauja užtikrinant saugumą, reguliuojant migracijos mastus. Tačiau egzistuoja ir nesutarimų, pavyzdžiui, gynybos finansavime ir prekyboje, todėl dabartinė JAV administracija stengiasi užtikrinti pusiausvyrą. „BusinessEurope“ generalinis direktorius Markus J. Beyrer pabrėžė, kad ES ir JAV verslas turi laikytis drauge.

R. Sartatavičius „BusinessEurope“ verslo organizacijų atstovams pristatė Lietuvos ekonominę situaciją. 

 

Susijusios naujienos

„BusinessEurope“ tyrimas rodo būtinybę skubiai reformuoti...

2024 02 13
Nick Abrams Ftkfx3xzicc Unsplash

V. Janulevičius: Kas atsitiko su Estija ir kokias pamokas...

2024 02 06
Woman Writing In A Notebook

Verslo nerimas dėl Europos vidaus rinkos integracijos: „p...

2024 01 18
European Union Business Concept, Financial Charts And Graphs
Archyvas, BusinessEurope, ekonomika, ES, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[2535],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, BusinessEurope, ekonomika, ES, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="502">

Įrašykite paieškos frazę: