Lpk Logo Lt

„BusinessEurope“ pateikė siūlymus, kaip ES galėtų sustiprinti verslą

2019 10 15

Europos verslo konfederacija „BusinessEurope“, kuriai priklauso Lietuvos pramonininkų konfederacija, kreipėsi į Europos Vadovų Tarybos pirmininką Donaldą Tuską, su artėjančiam spalio mėnesio Europos Vadovų Tarybos susirinkimui siūlomu temų sąrašu. 

„BusinessEurope“ išskyrė keturias kryptis, itin svarbias Europos ekonomikos stiprinimui: 1) politikos, kuri padėtų investicijoms ir inovacijoms skaitmeninio ir pramoninio verslo šakose, formavimas; 2) bendrosios ES rinkos gynimas, rūpinamasi jos integracija ir funkcionavimu; 3) ekonominės ir pinigų sąjungos stiprinimas, tam, kad euras liktų patikima valiuta ir investuotojai turėtų stabilią rinką; 4) darbų, pradėtų siekiant užtikrinti skaidrią tarptautinę prekybą bei kovą su kylančiu protekcionizmu, tęsimas..

Laiške D. Tuskui rašoma ir apie finansinę perspektyvą 2021-2027 metams, kurioje organizacija ragina nebekartoti praeities klaidų ir skirti adekvatų biudžetą verslo stiprinimui. Taip pat minimi ir transatlantiniai prekybos santykiai: siūloma peržvelgti ES ir JAV prekybos susitarimus, tam, kad būtų sukurtas naudingiausias prekybinis santykis.

Susijusios naujienos

„BusinessEurope“ tyrimas rodo būtinybę skubiai reformuoti...

2024 02 13
Nick Abrams Ftkfx3xzicc Unsplash

V. Janulevičius: Rekordinio akcizo istorijoje – šviesa tu...

2024 01 24
V. Janulevičius

Verslo nerimas dėl Europos vidaus rinkos integracijos: „p...

2024 01 18
European Union Business Concept, Financial Charts And Graphs
Archyvas, BusinessEurope, ES, konkurencingumas, Pranešimai žiniasklaidai, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[2541],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, BusinessEurope, ES, konkurencingumas, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="502">

Įrašykite paieškos frazę: