Lpk Logo Lt

Baltic Logistics & Manufacturing Symposium 2024

Konferencija
2024 04 17 10:00 | Music House Daile (Ryga)

Š. m. balandžio 17 d. Rygoje vyks Baltic Logistics & Manufacturing Symposium 2024 konferencija. Renginį organizuoja tarptautinė komercinio NT įmonė CBRE Baltics drauge su žiniasklaidos partneriu Dienas Bizness. Konferencijos tikslas – suprasti svarbiausius pramonės ir logistikos konkurencinius veiksnius žvelgiant į Baltijos šalis Europos investuotojų žemėlapyje.

Konferencijos dėmesys bus sutelkiamas į strategines infrastruktūros investicijas, tiekimo grandinių perskirstymus, tvarių pastatų savybes, eksporto/importo klausimus, Baltijos šalių LEZ, geležinkelių, uostų ir oro uostų plėtrą bei daugybę kitų temų! Išskirtiniai pranešėjai, atstovaujantys airBaltic, Rail Baltica, LTG Cargo, DPD, Maxima, Sirin Development ir kitas regione veikiančias privataus ir valstybinio sektoriaus organizacijas, skatins drauge pasinerti į diskusijas apie Baltijos šalių pramonės pažangą ir ateities galimybes.

Kviečiame visus Lietuvos pramonės konfederacijos ir jos šakinių asociacijų narius pasinaudoti specialiu pasiūlymu, kurio metu bilietams taikoma 30 proc. nuolaida su kodu LPK30. Pasiūlymas galioja įsigyjant bilietus iki 2024 m. kovo 31 d.

Daugiau informacijos ir registracija: https://konferences.db.lv/conferences/symposium-2024/.

Įrašykite paieškos frazę: