Lpk Logo Lt

Aptartos LPK bei Flandrijos investicijų ir prekybos atstovybės Lietuvoje bendradarbiavimo galimybės

2018 12 04

Lietuvos pramonininkų konfederacijoje (LPK) lankėsi Flandrijos (Belgija) investicijų ir prekybos (FIT) atstovybės Lietuvoje vadovas Thomas Castrel, kuris susitiko su LPK vykdančiuoju direktoriumi Ričardu Sartatavičiumi bei jo pavaduotoju Gintaru Morkiu.

Susitikimo metu T. Castrel informavo apie FIT atstovybės veiklos pasiekimus, Flandrijoje veikiančias bei planuojančias veiklą Lietuvos įmones, organizuotas verslo misijas, taip pat Flandrijos investicijas į Lietuvą bei besiplečiančią Lietuvos ir Flandrijos prekybą.

Susitikimo dalyviai apsikeitė informacija apie 2019 metų planus bei aptarė LPK ir FIT atstovybės Lietuvoje bendradarbiavimo galimybes.

Flandrijos investicijų ir prekybos agentūros  atstovybės veikia daugelyje pasaulio valstybių (iš viso 73 atstovybės). Flandrijos investicijų ir prekybos atstovybė Lietuvoje įsteigta 2016m. FIT remia tarptautinę Flandrijos bendrovių veiklą ir siekia pritraukti užsienio investuotojus.
FIT taip pat skatina inovacijų klasterių steigimąsi, padeda jų internacionalizacijos procese ir pritraukia užsienio investuotojus, galinčius sustiprinti klasterius tapti svarbiais tarptautiniais veikėjais bei kitaip remia Flandrijos įmones.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

E. Stonkutė: Ką šiais metais laiške Kalėdų Seneliui norėt...

2023 12 19
Luann Hunt R6r8jxhtwik Unsplash

Vidmantas Janulevičius: Ar bus Lietuvoje karas?

2023 12 12
Paulius Andriekus T0rm6josiw4 Unsplash
Archyvas, lpk, pramonė, Pranešimai žiniasklaidai, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[2821],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, lpk, pramon\u0117, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: