Lpk Logo Lt

AB „Vakarų laivų gamykla“ mini veiklos penkiasdešimtmetį

2019 03 04

Sveikiname Lietuvos pramonininkų konfederacijos narę – AB „Vakarų laivų gamyklą“ – su 50-ies veiklos metų jubiliejumi! Šiandien ši gamykla yra sėkmingai veikianti, didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje, išsaugojusi ir toliau plėtojanti tradicinę laivų remonto veiklą, įsisavinusi laivų projektavimą ir statybą, gaminanti technologiškai sudėtingas konstrukcijas, vykdanti krovinių sandėliavimo ir laivų krovos veiklas, savo darbais, įgyvendintais projektais, pasiekimais garsinanti Klaipėdą ir visą Lietuvą.

Dėkojame bei sveikiname visą darbštų ir profesionalų „Vakarų laivų gamyklos“ personalą. Linkime ir toliau inovatyviai bei užtikrintai kurti mūsų jūrinės pramonės bei visos Lietuvos ekonomikos sėkmės istoriją.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

E. Stonkutė: Ką šiais metais laiške Kalėdų Seneliui norėt...

2023 12 19
Luann Hunt R6r8jxhtwik Unsplash

Vidmantas Janulevičius: Ar bus Lietuvoje karas?

2023 12 12
Paulius Andriekus T0rm6josiw4 Unsplash
Archyvas, lpk, pramonė, Pranešimai žiniasklaidai, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[2748],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, lpk, pramon\u0117, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: