Lpk Logo Lt

3-sis Rytų Partnerystės verslo forumas „Tarpvalstybinis bendradarbiavimas: Rytų Partnerystė ir už jos ribų“

2015 04 24

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) 2013 m. lapkričio 28 d., Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpiu, Vilniuje organizavo Rytų Partnerystės verslo forumą, kuris sulaukė didžiulio tiek Rytų Partnerystės šalių – Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos bei Ukrainos,  tiek ES šalių verslo lyderių dėmesio. Forume dalyvavo daugiau kaip 500 įmonių ir asociacijų vadovų, taip pat daugybė  ES institucijų  bei nacionalinių vyriausybių vadovų. Tai buvo ne tik puiki proga dalyvauti aukšto lygio diskusijose, bet ir surengti verslo susitikimus su Rytų bei Vakarų Europos šalių verslo partneriais.

Šiemet, Latvijos pirmininkavimo ES tarybai metu, gegužės 21 d., Rygoje, vyks trečiasis Rytų Partnerystės Verslo Forumas „Tarpvalstybinis bendradarbiavimas: Rytų Partnerystė ir už jos ribų“.

Pagrindinis dėmesys šio Forumo metu bus skiriamas naujų verslo santykių užmezgimui bei verslo galimybių identifikavimui tarp ES ir šešių Rytų Partnerystės valstybių – Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos, o taip pat ir Vidurinės Azijos šalimis. Siekiant sustiprinti investicijas ir sustiprinti verslo santykius tarp abiejų regionų, forumo metu vyks diskusijos šiomis temomis: Rytų Partnerystės regiono politinės ir ekonominės perspektyvos; verslo aplinka ir verslo asociacijų vaidmuo; priėjimas prie finansinių išteklių; transportas ir logistika; skaitmeninis verslas; energetiniai resursai verslo plėtrai.

Renginys vyks gegužės 21 d. Rygoje, viešbutyje Radisson Blu „Latvija“.

Kviečiame Lietuvos asociacijų ir įmonių vadovus bei atstovus dalyvauti šiame forume.

Akcentuojame, kad pagal Lietuvos verslo atstovų pageidavimus, LPK, bendradarbiaudama su Latvijos Investicijų ir Plėtros Agentūra, Rygoje  organizuos Lietuvos verslo atstovams asmeninius B2B susitikimus su Rytų Partnerystės šalių delegacijų atstovais (privatus ir viešasis sektorius). Apie pageidavimus dėl B2B susitikimų maloniai prašome informuoti Jūratę Balytovienę, el. paštu jurate@archyvas.lpk.lt iki gegužės 1 d.

Maloniai informuojame, kad Lietuvos verslo atstovai, susidomėję dalyvavimu Trečiajame Rytų Partnerystės Forume Rygoje, turi registruotis adresu eu2015@lddk.lv. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad  reikės asmeniškai pasirūpinti kelionės ir apgyvendinimo organizavimu Rygoje.

Susijusios naujienos

E. Stonkutė: Keli regionai jau pakeliui į vystymosi spąst...

2024 05 14
Eglė Stonkutė

Vidmantas Janulevičius. Mąstykime globaliai ir veikime lo...

2024 05 03
Utena

Priemonė „Milijardas verslui“ startuoja balandžio 29-ąją

2024 04 25
Zcczxczxczc
Archyvas, Baltarusija, pramonė, Renginių anonsai, Rytų partnerystė, Ukraina, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[4069],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Baltarusija, pramon\u0117, Rengini\u0173 anonsai, Ryt\u0173 partneryst\u0117, Ukraina, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="504">

Įrašykite paieškos frazę: