Lpk Logo Lt

Paskelbtos 2020 metais sėkmingai dirbančios įmonės

2020 12 17

Gruodžio 17 d. 21-ą kartą paskelbti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Sėkmingai dirbanti įmonė” nominantai. Sėkmingai dirbančiomis įmonėmis šiais metais tapo 9 įmonės trijose grupėse pagal jų dydį.

LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius džiaugiasi, kad įmonės sugebėjo dirbti pelningai, įveikti globalų nuosmukį bei sėkmingai organizuoti savo veiklą.

„Šie metai verslui – didelių išbandymų metai: pasaulinė pandemija, trūkinėjančios tiekimo grandinės, „Brexit“ ir kt. Kad ir kokia sudėtinga situacija būtų, galime džiaugtis daugybe pavyzdžių, kai Lietuvos įmonės atranda būdų tobulinti savo produkciją ir paslaugas, didinti savo konkurencingumą net ir tokiomis įtemptomis sąlygomis, kokias turime šiemet. Tokios įmonės veikia ryžtingai, ieško galimybių, išbando netradicinius metodus, diegia naujas technologijas savo veikloje. Tikiu, kad ilgalaikėje perspektyvoje jos ir toliau plėsis bei stebins Lietuvos ir globalias rinkas“, – sako LPK prezidentas.

Nominaciją „Sėkmingai dirbanti įmonė – 2020“ mažųjų įmonių grupėje pelnė UAB Elektrifikacijos paslaugos, AB „K2 LT“, UAB „Grinduva“. Vidutinių įmonių grupėje apdovanojimą pelnė: UAB „August ir Ko“, UAB „Pack Klaipėda“. Didelių įmonių grupėje apdovanojimą pelnė UAB „Milsa“, UAB „Mantinga“, AB „LTG Cargo“ ir VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

„Sėkmingai dirbančios įmonės“ Vertinamos pagal produkcijos ir paslaugų apimtis, pelną, investicijas į gamybą ir eksporto apimtis. Taip pat atsižvelgiama į darbuotojų skaičiaus pokytį įmonėje, ar steigiamos naujos darbo vietos, koks vidutinis mėnesinis darbuotojų atlyginimas, kokių kokybės standartų laikomasi bei kaip gerinamos darbo sąlygos.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Į LPK šventę rinkosi verslo ir politikos elitas: vakaras ...

2023 12 14
Vakaras Renginys (111 Of 139)

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36
Apdovanojimai, Archyvas, konkursai, lpk, Sėkmingai dirbanti įmonė"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[2157],"category_name":"Naujienos","tag":"Apdovanojimai, Archyvas, konkursai, lpk, S\u0117kmingai dirbanti \u012fmon\u0117","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: